Bülten

Tandem Takım Tezgahları San. ve Tic. Ltd. Şti, Kitagawa firmasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.


Dünyada en çok satan ve Cnc dik işleme merkezi üreticilerinin ilk tercihi olan Kitagawa, hidrolik ayna, manuel ayna, üniversal ayna, 4 eksen & 5 eksen olarak da bilinen NC döner tabla (divizör) , yumuşak torna ayak, sert torna ayak, torna ayna flanşı, hidrolik torna silindir ve mengene ürünleri ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.


Kitagawa Standart B200 serisi, Açık Merkez 3 ayaklı farklı çaplarda hidrolik aynalardır. Özel çelik dizaynı ile üstün sıkma hassasiyetine ve uzun ömürlü kullanıma sahiptir.


Sitemizde yer alan torna aynası fiyatları delik çapına göre farklılık göstermektedir.


210 mm çapında 8” B208 modelinin delik çapı 52 mm’dir. BB208 modeli ise daha büyük delik çaplıdır ve delik çapı 66 mm’dir.


Hidrolik ayna İstanbul, İzmir, Bursa ve diğer bölgelerdeki talepleriniz,torna ayna çeşitleri, hidrolik torna aynası fiyatları, siensi ayna modelleri ve diğer satılık torna aynası  ile ilgili detaylı bilgi için bize                    +90 216 313 14 13’ten ulaşabilirsiniz. 


Japon markası Kitagawa torna aynası size özel kampanyalı fiyatları ile sitemizde…

Bülten  4 ürün var

Alt Kategoriler

 • Kitagawa Torna Aynası

  Parça tutmada güvenilir çözüm ortağınız: Kitagawa Ayna

   

  Kitagawa hidrolika ayna dünyada en çok kullanılan aynadır. Takım tutucular ve iş bağlama ekipmanlarında zengin ürün portföyü ve Japon kalitesiyle tanınmaktadır.

   

  Standart hidrolik ayna pnömatik ayaklı ayna modellerinden, üniversal torna aynalarına, kepenkli aynalardan pens torna aynalara ve özel torna aynalara dünyanın önde gelen CNC torna tezgahı ve CNC dik işleme merkezi üreticilerinin ilk tercihi olan Kitagawa, hidrolik ayna (CNC ayna), manuel torna ayna, üniversal torna ayna, 4 eksen, 5 eksen olarak da bilinen NC döner tabla (divizör) , yumuşak torna ayak, sert torna ayak, hidrolik torna silindir, mengene ürünleri ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.

   

  Online sitemizde satışı çıkarılan altı inç ayna, sekiz inç ayna, sekiz inç büyük delik çaplı ayna ve on inç açık merkez ayna seçenekleri ve 4 eksen divizör modeli olan MR serisi vardır.

  3 ayaklı açık merkez aynalar birinci sınıf alaşımlı çelikten üretilmiştir. Hızlı değiştirilen ayaklara sahiptir.

   

  Dış çapı 169 mm olan ayna B206 serisi olarak yumuşak ayak ve flanşla birlikte teklif edilir. Stoklarımızda size özel kampanyalı fiyatları ile teslime hazırdır.

   

  Standart B208 serisi ayna 52 mm delik çapına sahiptir. Aynı serinin büyük delik çaplı modeli BB208 serisi 66 mm delik çapı ile daha büyük parçaların tutulmasını sağlar.

  Torna aynası çeşitleri, ayna fiyatları ve satılık divizör ve hidrolik torna ayna modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hidrolik ayna İstanbul, İzmir, Bursa, Konya ve diğer bölgelerdeki talepleriniz için sizi sitemize davet ediyoruz.

 • Nakanishi El Taşı

  HAVALI VE ELEKTRİKLİ EL ALETLERİ , EL TAŞLARI

   

  Distribütörü olduğumuz Nakanishi firması yüksek devirde kesim ve ilgili teknolojilerde çözüm üretmektedir.

   

  1930 yılında Japonya’da kurulan Nakanishi firması taşlama ve cilalama alanında ultra hassas yüksek torklu havalı ürünler sunmaktadır. Nakanishi Impulse serisi 60.000 devir /dakikaya kadar bu alanda verimlilik sağlar.

   

  Çok özel bir şekilde dizayn edilen hava motoru sayesinde yük atında bile hızı sabitleyerek taşlama ve cilalama operasyonlarında güvenli bir şekilde kullanılır. Motor hızı yüksek olduğunda bile titreşimsiz çalışır.

   

  Ultra hassas el taşı çapak ve iz bırakmadan çalıştığı için kuyumculuk alanında yoğun bir şekilde kullanılır.

   

  Impulse el taşı kuyumculuk aletleri ve kuyumculuk parlatma makinaları piyasada NSK havalı piyasemen olarak da adlandırılır.

   

  Nakanishi Impulse mikro kalıpçı taşlama kiti, Impulse tutucu, hava kiti ve pens ile birlikte teklif edilir.

   

  Hassas el taşının düz ve açılı (45 derece ve 90 derece) modelleri vardır.

  Nakanishi mikro taşlama tutucularda elektrikli sistem olarak Emax Evolution ve Espert 500 modelleri vardır. Yeni tasarıma sahip yüksek performanslı fırçasız mikro taşlama tutuculardır.

   

  Web sitemizde havalı el taşı NSP 1034 satışına başlamış bulunuyoruz. Tek ve ya yüksek adetlerde havalı el taşı siparişi verebilirsiniz. Satılık el taşı fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

1 - 4 of 4 ürünleri gösterme
1 - 4 of 4 ürünleri gösterme