Kitagawa Torna Aynası

Parça tutmada güvenilir çözüm ortağınız: Kitagawa Ayna

 

Kitagawa hidrolika ayna dünyada en çok kullanılan aynadır. Takım tutucular ve iş bağlama ekipmanlarında zengin ürün portföyü ve Japon kalitesiyle tanınmaktadır.

 

Standart hidrolik ayna pnömatik ayaklı ayna modellerinden, üniversal torna aynalarına, kepenkli aynalardan pens torna aynalara ve özel torna aynalara dünyanın önde gelen CNC torna tezgahı ve CNC dik işleme merkezi üreticilerinin ilk tercihi olan Kitagawa, hidrolik ayna (CNC ayna), manuel torna ayna, üniversal torna ayna, 4 eksen, 5 eksen olarak da bilinen NC döner tabla (divizör) , yumuşak torna ayak, sert torna ayak, hidrolik torna silindir, mengene ürünleri ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.

 

Online sitemizde satışı çıkarılan altı inç ayna, sekiz inç ayna, sekiz inç büyük delik çaplı ayna ve on inç açık merkez ayna seçenekleri ve 4 eksen divizör modeli olan MR serisi vardır.

3 ayaklı açık merkez aynalar birinci sınıf alaşımlı çelikten üretilmiştir. Hızlı değiştirilen ayaklara sahiptir.

 

Dış çapı 169 mm olan ayna B206 serisi olarak yumuşak ayak ve flanşla birlikte teklif edilir. Stoklarımızda size özel kampanyalı fiyatları ile teslime hazırdır.

 

Standart B208 serisi ayna 52 mm delik çapına sahiptir. Aynı serinin büyük delik çaplı modeli BB208 serisi 66 mm delik çapı ile daha büyük parçaların tutulmasını sağlar.

Torna aynası çeşitleri, ayna fiyatları ve satılık divizör ve hidrolik torna ayna modelleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hidrolik ayna İstanbul, İzmir, Bursa, Konya ve diğer bölgelerdeki talepleriniz için sizi sitemize davet ediyoruz.

Kitagawa Torna Aynası  Bu kategoride ürün yok