Tandem Takım Tezgahları San. ve Tic. Ltd. Şti., 15 yıl Form Makina Firması’nda Mazak CNC Takım Tezgahları için satış, proje ve teknik servis alanlarında faaliyette bulunmuş olan Tankut KOÇAK ve Ertan GÜNEY tarafından kurulmuştur. 
Firmamız, makina sanayi takım tezgahları alanında, gerek CNC makine gerek CNC freze konularında anahtar teslim projeler ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile sektörde farklılık yaratmaktadır. Hedef sektörlerimiz talaşlı imalat ile üretim yapan çeşitli sanayi kollarıdır. Otomotiv yan sanayi, tekstil makine üreticileri, tarım makine üreticileri, bağlantı elemanları sektörü, medikal, havacılık , savunma sanayi, kalıp sektörü,aksesuar üreticileri bunlardan sadece bir kaçıdır.
CNC Makinaları portföyümüzde çok milli CNC torna tezgahları, yedek parça ve aksesuarları, CNC dik işleme merkezleri, satıh taşlama tezgahları, profil taşlama tezgahları, silindir taşlama tezgahları, kalıp alıştırma presleri, hassas sert tornalama CNC makinası bulunmaktadır. Geniş CNC makine portföyümüz ile makine sektörüne çok yönlü çözümler sunmaktayız.
CNC işleme torna tezgahları için, Japon kalitesinde, hidrolik ayna, hidrolik torna aynası, manuel ayna, hidrolik ayna, pnömatik ayna, ayna flanşı, hydraulic chuck, tos torna aynası, pens ve statik aynalar, ayaklı torna aynaları,  torna ayak, torna silindirleri, mengeneler ürünlerimiz arasında  ve hemen teslim stoklarımız da bulunmaktadır. Ayaklı torna ayna modellerimiz; 2 ayaklı hidrolik ayna, 4 ayaklı hidrolik ayna, 3 ayaklı hidrolik ayna olarak bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizin yedekparça ve aksesuarlarını da CNC makina sektörüne sağlamaktayız.
CNC dik işleme merkezi konusunda, 4 eksen CNC ve 5 eksen CNC divizör (döner tablalar) ile eksen cnc mühendislik çözümleri üretmektedir. Divizörlerimiz üstün Japon teknolojisi ile üretilmektedir. Dik işlem merkezlerine uzman servis kadromuz ve servis yeterlilik belgemiz ile döner tabla montaj ve servis hizmetleri de vermekteyiz.
Tandem Takım Tezgahları, temsilciliğini yaptığı ve alanında dünya lideri olan yüksek kaliteli CNC tezgahları, CNC ürünleri ve uzman kadrosu ile CNC takım tezgahları makina sektörüne zamanında ve güvenilir mühendislik çözümleri üretmeyi amaç edinmiştir.